Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem nám pište vaše připomínky, nápady a komentáře. Za každý příspěvek budeme vděčni a stejně tak za slušnou formu vyjádření. Děkujeme WebFotbal 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Vaněk Karel

(Daniel Koula, 10. 4. 2007 12:53)

Hele Karle, popravdě, o co ti vlastně jde? Tenhle web je dost super a ukazuje to i návštěvnost, která je fakt slušná. Tak se mi zdá, že docela závidíš. Mimochodem jsem si všiml, že na jednom z těch tvých propagovaných webů se i podílíš. Takže ti můžu říct, že je to docela dost trapný takhle se snažit zničit konkurenci.
Mimochodem tenhle web je nejlepší co jsem na webu našel a jestli se ti nelíbí tak nechápu, proč sem lezeš. A divim se Tlapymu a ostatním, že ty tvý trapně závistivý příspěvky rovnou nemažou.

re: odpověď

(Karel Vaněk, 6. 4. 2007 10:09)

Vím, na první pohled se zdají legendy býti skutečně velkou podstránkou. Pokud se ale podívám na jakýkoli životopis, každý má tak 6 řádek. Přičemž tvrdíte jak jste to rozebral. Skutečně nechápu, ale řekl bych, že poučení si vemte z www.fotbal.agentex.cz, kde uvidíte, co je to pojem ROZEBRÁNÍ LEGEND.

Fotbal obecně... :-)

(Lapíz, 3. 4. 2007 14:04)

Naprosto s tebou souhlasím v otázce nechytání našich brankářů v přátelácích. Popravdě řečeno, kdyby Karel více sledoval celkovou strukturu naší brankářské základny, jistě by si všiml, že například Laštůvka¨nemá nak kontě žádnou nominaci, což je velmi zajímavé... Nevím, proč alespoň jemu a dalším kamarádům kteří odcházejí za lukrativními nabídkami do zahraničí nedá alespoň někakou šanci, viz. jistě tvůj oblíbenec Marek Čech či výše uvedený Laštůvka.

Jak se dívám, jsem snad jediný zastánce Karla Brücknera, i když mám relativně dost výhrad. Přeci jen, chtělo by to možná přidat do reprezentačního výběru jakýsi nádech novoty v podobě jiného trenéra, ale zase musíme vzít v potaz, že se Brücknerovy rozplynula vynikající záloha v čele s mým oblíbencem Karlem Poborským a Pavlem Nedvědem. Bohužel se mu morálka rozplývá pod rukama, není liž pravda...

Popravdě řečeno, já bych uvítal na vrcholu LM Chelsea nebo AC Milán a to né proto, že bych byl jejich odvěkým fanouškem, ale proto, že v těchto klubech nastupují čeští hráči. Pokud si četl některé moje články, jistě si rozpozanl jakýsi patriotismus. Je to tak, jsem takový český patriot.

ČR obecně ...

(Tlapy, 2. 4. 2007 18:32)

Přesně tak ... Nechápu, jak se tam mohl Košťál vůbec dostat. Je to velká pohroma pro českej fotbal ...
No a ohledně toho Brücknera, víš, vážim si toho co pro ČR udělal, ale už mu to všechno přerostlo přes hlavu. Hráči si dělají co chtějí a výkony jsou špatný. Taky mě na něm dost štve že nedává moc šaci hráčům z český ligy. Teď už teda trochu jo, ale dřív vůbec. A to je dost špatný. Třeba v přátelákách by vůbec nemusel chytat Petr Čech, ale nějakej jinej brankář. A tak ... No prostě bych raději změnu ...

A na čtvrtfinále se těšim moc. Ačkoliv nepostoupil ani muj oblíbenej Lyon, ani Real na kterej se rád koukam. Tak si myslim, že to vyhraje buď Chelsea nebo Liverpool ...

ČR OBECNĚ...

(Lapíz, 2. 4. 2007 17:05)

Máš naprostou pravdu, birokrati si za svého vůdce zvolili naprostou nulu a teď to tak vypadá. Nedali na hlas lidu, který chtěl do čela dosadit milovaného Ivánka Haška... Bohužel se to nevyplatilo a fanoušci v čele s komentátory mohli zatlačit smutně slzu. Ivan by se na post radikálního a nekompromisního šífa našeho fotbalu respektive na post ředitele svazu hodil více než ten budulínek. Popravdě řečeno, já jsem taky spokojenej - přeci jen, nosím na sobě šálu Dynama, takže mě těší, že vyhráli na Slovácku, bohužel na prvního pořád ztrácejí... :-´)

Myslíš že by měl odstoupit Brückner, jak někteří chtěli a hlásali? Můj názor jest podporou Karla a realizačního teamu.

Jinak, těšíš se, respektive těšíte se všichni na čtvrtfinále LM???

ČR x Kypr

(Tlapy, 2. 4. 2007 14:26)

No o tom vlastenci nevim, ale nějak jsem teď nestihl sledovat ... Vim jen že mi Slovan vyhrál a to mi stačí :-)
No a co se týká Košťála a Mokrýho tak ty tam opravdu nemají co dělat ... Moc bych si přál jejich odchod, ale toho se asi bohužel nedočkám ... Jo zlatej Hašek ...

ČR...

(Lapíz, 2. 4. 2007 14:22)

Výkon Galáska byl sice řeknu-li otřesný... Přesto se prosadil za Norimberk. Je to škoda. Nedal si teď Rozehnal náhodou vlastence? Já jsem totiž něco slyšel od kamaráda... To by bylo završení jeho kariérii za národní team.

Ke kauze Ujfaluši:
Okamžitě ¨bych navrhoval odstoupení toho nafoukance Košťála v čele s neaktivním a takový¨m zasmušilým předsedou svazu - panem Mokrým. Náš fotbalový svaz nepatří mezi ty nejlepší, ale směšná pokutička prokázala, že tam ti lidé nemají co dělat. Naprosto pak souhlasím s již známým názorem mého oblíbence pana Bosáka. Jeho názor na danou situaci jistě znáte. Pokud bych se k tomu měl vyjádřit já, nemá na velitelské lodi co dělat pan Košťál i pan Mokrý.

KONEČNĚ SE UKAZUJE, ŽE KDYŽ NÁŠ SVAZ DO VEDENÍ ZVOLIL SVOJE OVEČKY, NEDOKÁŽE EFEKTIVNĚ PRACOVAT...

ČR x Kypr

(Tlapy, 2. 4. 2007 13:39)

Souhlasím. Rozehnal podle mě nemá na to aby hrál v základu. Myslím si, že by se tam lépe vedlo třeba Zápotočnému. Nelíbil se mi ani výkon Galáska. A zklamal mě i Rosický, který je asi z formy. Naopak bych za tento zápas pochválil Kollera, Baroše a samozřejmě Čecha.

Re: Karel Vaněk

(Tlapy, 2. 4. 2007 13:33)

Děkujeme za kritiku :-) A rád bych se k ní vyjádřil. Samozřejmě chceme patřit do té první skupiny, o které jste psal. A můžu říci, že se o to opravdu snažíme. Stačí se třeba podívat do kontaktu na počet lidí, kteří se na této stránce podílí.
Vaše konstatování, že informace na tomto webu máme od někud zkopírované, jsou poněkud milné.
Začněme třeba sekcí fotbalové legendy, které jsem dával dohromady já sám za pomoci několika fotbalových knih. Neznam ani stránku na které by bylo rozebráno tolik legend jako máme tady. Dále články, které zde píše zejména Lapíz pochází jen a jen z jeho hlavy.
Samozřejmě jsou tu i věci, které najdete na jiných webech. Ať už to jsou vtipy, které jsem posbíral asi z 10 různých webů nebo hymny, které samozřejmě jen těžko můžeme dělat my. Dále samozřejmě statistiky ohledně reprezentace a ligy mistrů nepochází z naší hlavy, ale oficiálních webů.
A pokud jde o zmíněné životopisy hráčů, tak vám snadno můžu vysvětlit různorodost stylů. Podílelo se na nich více lidí. A každý má svůj styl, kterým píše. Víte možná řeknete, že jsou ty životopisy podobné těm na jiných webech. To je možné. Protože píšeme životopis toho stejného hráče. A opravdu si zakládáme na tom, aby zde byly všechny informace pravdivé, takže si jen těžko můžeme vymejšlet něco co se doopravdy v kariéře vybraného hráče nestalo.

Tak to je asi tak všechno co k tomu můžu říct. Náš web nikomu nic neukradl a rozhodně to nikdy neudělá. Ještě jednou děkuju za kritiku a přeji hezké Velikonoce.

pro vlastníka

(Karel Vaněk, 31. 3. 2007 21:07)

Můj smysl pro chápání těchto stránek je na velmi nízké úrovni. Těžko jsem hledal na této stránce něco, co by ti skutečně patřilo (tzn.to co jsi napsal). Výjmkkou jsou snad jen ty základní informace nebo novinky.

Zkuz se trochu porozhlédnout - weby jako jsou fcarsenalcz.com, svetovyfotbal.ic.cz, footballer.er.cz atd. jsou opravdu štašstni za to co dělají. A podle toho pak vypadá jejich práce.

Pak je tu dále i druhá skupina - a to jsou lidé, kteří vlastní blogy, websnadna a podobně. Tito nemají nic jiného za úkol než - najít dobrou stránku, celou zkopírova a dát na svůj blog.

Věřím, že ty chceš patřit do skupiny první jmenované tzn. nekopírovači. Zatím to tak však nevypadá. Zkuz to zlepšit. Budu v to doufat. Nikdo se mi to neznažte vymluvit....za vše mluví úplně jiný styl psaní životopisů (každý je napsaá naprosto rozdílným způsobem).

Pokud chceš nalézt sebe samého a porozumět tomuto textu, podívej se třeba na http://www.footballer.er.cz/. Co jsem si četl, tak klik, který to dělá, tomu je 13 let. Stránku má stejně jako ty na estránkách. Liší se však v tom, že se vskutku snaží. Doufám že ty to také zkusíš.

Nechci do tebe tlouct chytré řeči ale doufám, že pravda (viz.svetovyfotbal) jednou zvítězí.

S pozdravem a přáním hezkých velikonoc,
Karel Váňa, kritik

ČR-KYPR

(Lapíz, 29. 3. 2007 10:51)

Naprostá tragédie. Rozehnal znovu předvedl, že tento týden je jedním z nejhorších, které zažil!!! Po jeho kiksu se opět dostávali hráči Kypru do šancí. Průměrný až podprůměrný fotbal - nic víc není co dodat...

ČR x Kypr - jak hodnotíte zápas?

(Tlapy, 29. 3. 2007 7:49)

:-(

(Lapíz, 27. 3. 2007 14:17)

Lidi čtou, ale nepíšou... Smůla... Nic nepomáhá!!! Vždycky tady najdu tak deset patnáct lidí on-line, ale nemůžu najít komentář, na který by se dalo rozvynout živou diskuzi!!!

to Váňa

(Lapi, 26. 3. 2007 16:30)

Naprosto souhlasím s tvým názorem ohledně nahravače Němců v podobě Rozehnala. Neměli bychom však křivdit celé obraně, Jankul odváděl dobrou práci a nezaslouží si kritiku novinářů. Ostatně strana Poláka byla vynikající. Všichni také povídají o tom, že se neprosadil Rosický. Naprosto nesouhlasím. Neměl proti mnohdy i ztrojení německých hráčů naprostou šanci. Navíc ho nikdo nepochopil. Naši se snažili hrát obvyklý scénář v podobě "všechno na Dina", ale naprosto tuto volbu taktiky nechápu, přeci jen čahouni jako Metzelder si s tadytěmi míči poradí. Já osobně doufám v naší výhru, doufám také, že si zpravíme chuť. Musíme si však počkat do středy, kdy se podle mě bude rozhodovat o možném vyrovnání naší skupiny.

to LAPY

(Váňa, 26. 3. 2007 16:23)

ten malý ostrůvek nás nepotrápí v tomto zápase, ale až na kypru. myslím si, že u nich hraje významnou roli to, jestli hrajou doma nebo venku. musíme si ale dát pozor na zhruba tři hráče z řecké ligy, především Konstatinu je velice dobrý. podle mě, když zvážíme kvalitu jejich obrany, tak bychom mohli vyhrát tak 5:1, jinak bídník z paříže snad nenastoupí, ne že bych ho nesnášel, ale myslím si, že nálada z PSG na něj také dolehla. a frings a poldi? oba hráli skvěle, zejména frings není sice žádná hvězda, ale odvádí černou práci, má skvělou střelu a německo by za něj v případě zranění nebo výpadku formy nemělo snad kromě kehla adekvátní náhradu.

ČESKÁ REPUBLIKA-KYPR

(Lapíz, 26. 3. 2007 14:07)

Myslíte, že nás tenhle prťaví otrůvek ležící v
Středozemním moři potrápí jako Němce? Myslíte, že nastoupí v obraně znovu Rozehnal? Co říkáte na výkon Podolského a Frinkse?

To Lapíz

(Tlapy, 25. 3. 2007 19:17)

Na články už se těšim a s tou diskuzí máš bohužel pravdu ... Snad se to zlepší ...

Pro všechny

(Lapíz, 23. 3. 2007 14:08)

Lidi, napište něco do komentářů a podiskutujte o zajímavých věcech!!!

to Tlapy

(Lapíz, 23. 3. 2007 14:01)

Jo mimochodem, mám pro tebe dalších asi pět až sedm článků na různá témata. Brzy ti je pošlu. Ještě jsem chtěl říct, že je škoda, že ti lidé, co jsem chodí, bohužel nepřispívají diskusi a nepíší komentáře... Doufejme, že se to změní.

to Lapíz:

(Tlapy, 21. 3. 2007 18:12)

Paráda to je. Jsem rád, že se návštěvnost trochu zvedla. Snad to tak vydrží ...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »