Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky na webu

Příspěvky

Novinky na webu(184)

16. 10. 2007

Je tu další aktualizace našeho webu. Připravili jsme pro vás úplně nové ankety takže určitě hlasujte. Další fotbalový moment rozšířil naší rubriku fotbalové momenty a v nejbližší době se chystáme aktualizovat i další rubriky.
Chceme se vám ale omluvit za zrušení novinek ze světa fotbalu. Informace tam nebyly aktuální a tato rubrika nebyla moc využívaná, proto jí na našem webu už neuvidíte.
Přeji vám hezký den a těším se na vaší další návštěvu.

Tlapy - administrátor
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky na webu | Komentářů: 0

Pozor, hledá se dobrý redaktor!!!

19. 9. 2007

Redaktorů už jsme tu měli několik, ale zatím se téměř žádný z nich neukázal jako dobrý. Možná jste právě vy lepší. Hledáme někoho, kdo má minimálně 3x do týdne přístup k internetu, nemá problémy s pravopisem a hlavně se zajímá o fotbal. Co vám nabízíme my? Sehraný kolektiv, zajímavou prácičku a hlavně šanci se zviditelnit.
Pokud vás těchto pár vět alespoň trochu zaujalo, tak neváhejte a ozvěte se nám na e-mail: Karel.Mlha@seznam.cz
Těšíme se na vaší spolupráci!!!
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky na webu | Komentářů: 1

Novinky na webu(181)

10. 9. 2007

Začal nám školni rok, počasí venku se rapidně zhoršilo ale webfotbal je tu pro vás stále. A chystáme pro vás další novinku na webu. Již v nejbližší době se můžete těšit na novou rubriku fotbalové okamžiky, kde budou fotbalové mezníky slavné historie.
Dále pro vás samozřejmě aktualizujeme všechny rubriky. Poslední dobou nějak nestíháme dávat dohromady novinky, ale v nejbližší době se to snad zlepší.
Proto zůstaňte věrni našemu webu!!!
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky na webu | Komentářů: 1

Novinky na webu(178)

27. 7. 2007

Tak prázdniny už se blíží k polovině a mnoho lidí si jede odpočinout k moři. Pokud k nim patříte i vy tak si dejte pozor s jakou cestovkou jedete, abyste u moře už navždy nezůstali nebo se k němu vůbec dostali.

Ale vraťme se k fotbalu, okolo kterého se tento web točí. Beckham si už užívá atmosféry v Americe, Henry trénuje s Barcelonou a česká 20 skončila na MS druhá. No a my sme pro vás připravili opět několik novinek na webu. První z ní jsou ankety, které jsou aktualizované a čekají už jen na vaše hlasy. Dále by se tu v nejbližší době mělo objevit několik zajímavých fotbalových článků a samozřejmě nechybí ani aktualizace fotbalových novinek, které si můžete číst v rubrice aktuálně.

Tak to je od nás zatím vše, děkujeme za vaší návštěvu a doufáme, že sem budete chodit víc a víc!!! 

 

Novinky na webu(160)

21. 6. 2007


Na web jsme přidali několik nových chorálů a nějaký ty hymny tak doufám, že vás to potěší, protože právě fotbalové hymny jsou na webu nejnavštěvovanější rubrikou. Takže určitě doporučuji navštívit :-)
Přibyla také nová rubrika a tou jsou fotbalové stadiony, kde jsme rozebrali několik nejlepších stadiónů světa.
Dále se budeme snažit v tomto týdnu přidat nějaké ty další životopisy fotbalových hvězd a pár slavných klubů.
Takže zůstaňte věrni a navštěvujte www.webfotbal.er.cz protože to jsou stránky plné fotbalu!!!
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky na webu | Komentářů: 0

Novinky na webu

24. 5. 2007

Na web jsme nově přidali pravidla fotbalu. Jsou roztříděny do několika příspěvků aby se vám to lépe četlo. Takže určitě se stojí za to na ně podívat.

Nově se také na našem webu objevily fotbalové hry, které si můžete stahovat. Jsou to takové malé hry spíše pro chvilkové pobavení, ale určitě se vám budou líbít.

A nezapomeňte také zapsat váš komentář do diskuze. Napiště nám co vám na webu chybí nebo co se vám nelíbí a my se vám pokusíme vyhovět.

TJ Žichovice