Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

26. 3. 2007

28.3. - Česká republika porazila Kypr 1:0
Český tým předváděl utrápený fotbal. Nedostával se moc do šancí a když už se do šance dostal, tak jí spálil. Naše obrana opět působila katastrofálním dojmem, Kypr i přes několik velkých šancí však naše chyby nepotrestal. Gólu se čeští fanoušci dočkali ve 21. minutě a střelcem byl Jan Koller, který jemně tečnul hlavičku Kováče. Český tým už do konce zápasu další gól nepřidal.Český tým tak získal potřebné 3 body.

26.3. - Lafata zápas s Kyprem kvůli nemoci nestihne
Českého útočníka trápí viróza a musí brát antibiotika.

25.3. - Skandál po zápase s Němci, Brückner zvažoval rezignaci
Podle deníku Šíp, strávili hráči bouřlivou noc při oslavě narozenin Tomáše Ujfalušiho. Hráči dostali od svazu pokutu milion korun a Brückner prý uvažoval kvůli tomu o rezignaci na postu reprezentačního kouče. Ukázalo se však, že deník Šíp celou událost přibarvil.

24.3. - Německo porazilo ČR 2:1
Německo vstoupilo do zápasu s cílem získat alespoň bod. Již od začátku předvádělo kvalitní fotbal a zcela zastínili domácí hráče. Hosté předváděli velice vyspělý kombinační fotbal. Působili velice sehrálým dojmem. A tak jsme se nemohli divit, když se Němci dostali do vedení. Gól padl po rohovém kopu a střelcem byl Kurányi. Česko se ale ani po poločase nevzpamatovalo a dostalo další gól. Střelcem byl opět Kurányi. V posledních minutách zápasu jsme se pak rozehráli a sřela Jana Poláka po teči Milana Baroše přinesla dlouho očekávaný gól. Na vyrovnání se ČR však již nezmohla, spíše málem opět inkasovala a Petr Čech se stal českým hrdinou zápasu.